Hindi

Hindi civcivi satışımız 0-3 ünlük ve 15-45 günlük olarak Edirne-Kırklarelİ-Tekirdağ il ve ilçelerinde devam etmektedir. 100 adet ve üzeri siparişlerinizde Edirne-Kırklareli-Tekirdağ bölgesinde ücretsiz nakliye ve Kapıda ödeme.

Ahmet şen tavukçuluk ve Kümes hayvanları satışı

Amerikan siyah hindi civcivi
Günlük siyah amerikan siyah hindi civcivi

Tel: 0533 217 11 19

Adres: Oğulpaşa köyü-Havsa-Edirne

Satışımız toptan ve perakende olarak Edirne-Kırklareli-Tekirdağ-İstanbul Bölgesinde Siyah ve beyaz hindi civcivi çeşitleri ile devam etmektedir.

Siyah hindileri civcivi

Amerikan veya kandıra hindisi olarak bilinen ırktır. Orta büyüklükte olup et kalitesi iyidir ve bu ırkın göğüs eti boldur.

Salma veya serbest sistem hindicilikte siyah hindiler tercih edilir. Serbest sistem hindicilikte günlük olarak alınan hayvanlar meraya çıkacak yaşa gelinceye kadar yüksek proteinli yem ile büyütülür. Yemlerinin protein oranı tavuk yemi protein oranına göre daha yüksektir. Daha az maliyetli ve doğal olması için hindiler hasat sonrası tarlarda dökülen buğday,mısır,arpa vb. tahıllarla beslenmesi için meraya çıkarılır ve yılbaşına kadar kesime hazır hale getirilir.

Kanlıca hindi palazı
Bronz amerikan siyah hindi palazları

Satışımız toptan ve perakende olarak Edirne-Kırklareli-Tekirdağ bölgesinde Mart-Eylül ayları arasında satışımız devam etmektedir.

Güncel stok ve fiyat bilgisi için;

Ahmet Şen 0533 217 11 19

Oğulpaşa köyü-Havsa-Edirne

05332171119

Beyaz etlik hindi civcivi

Kanada menşeili olan beyaz ırk 1995 yılından beri ülkemizde üretilmektedir. Çok hızlı büyüyen ve yediği yemi çok verimli bir şekilde ete dönüştüren bir ırktır. Beyazlar siyahlara oranla daha az hareket ederler.

Kanada beyaz etlik hindi civcivi
Günlük kanada beyaz hindi satışı

Erkekleri 30-35 kg dişileri ise 18-20 kg kadar çıkabilir. 20 kg canlı ağırlığa 50-55 kg yem tüketimiyle ulaşabilirler.

Satışımız Edirne-Kırklareli-Tekirdağ-İstanbul bölgesinde Mart -Eylül ayları arasında günlük olarak ve 15-45 günlük olarak satışımız devam etmektedir.

Etlik kanada beyaz hindi
125-45 günlük kanada etlik beyaz hindi satışı

Satışımız toptan ve perakende olup güncel stok ve fiyat bilgisi için;

Ahmet Şen 0533 217 11 19

Oğulpaşa köyü-Havsa-Edirne

şimdi ara