Yarka – Tavuk çeşitleri

Yarka çeşitlerimizle Edirne-Kırklareli-Tekirdağ bölgesinden hizmetinizdeyiz. 100 ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz nakliye ve kapıda ödeme. Satışlarımız 12 ay kesintisiz olarak devam etmektedir.

Çiftliğimizden alışveriş yapmak, sipariş vermek, güncel fiyat ve stok bilgisi için;

Ahmet Şen 0533 217 11 19

Kırklareli – Merkez

Edirne merkez, Lalapaşa, Süloğlu, Havsa, Uzunköprü, Meriç, Keşan, İpsala yumurtalık tavuk, yarka, civciv, hindi, ördek
Yumurta tavuğu çeşitleri çeşitleri

Nick brown

Nick Brown yumurta tavuğu,nick Brown yarka,nick Brown civciv,nick Brown yumurta,nick Brown horoz , Nick Brown yarka tavuk fiyatları, nick Brown toptan
Kırklareli merkez, Babaeski, Lüleburgaz, Pehlivanköy,vize,Kofçaz, Pınarhisar, Demirköy yumurtalık tavuk, yarka, civciv, hindi, ördek satış
Nick Brown Yumurtacı Tavuk

Kafes tavukçuluğu ve salma tavukçulukta en çok tercih edilen tavuk ırklarından biridir. Hibrit bir tavuk cinsidir ve çok nadiren gurk olurlar. Sakın ve uysal mizaçalı hayranlardır. 16-18 haftalar arasında yumurta vermeye başlarlar. Yumurtaları büyük ve kahverengidir. İdeal yetiştirme koşullarında yılda ortalama 300-320 adet 70-75 g aralığında yumurta üretirler. Günlük yem tüketimleri ortalama 110-120 g. dır.

Nick brown tavuk hakkında detaylı bilgi için bu bağlantıya tıklayınız. Nick brown tavuk- Nick Brown yarka temin etmek ve Nick Brown yarka fiyatları ve stok durumu hakkında bilgi için lütfen arayınız.

05332171119

Lohman brown

Edirne-Kırklareli-Tekirdağ bölgesinden Lohman Brown tavuk-yarka temin etmek ,Lohman Brown tavuk-yarka fiyat ve stok durumu hakkında bilgi için lütfen arayınız.

Lohman brown hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Lohman Brown  yumurtalık tavuk, lohman brown yarka, lohman brown civciv, lohman brown yumurta, lohman brown horoz, lohman brown fiyatları, lohman brown tavuk firmaları.
Tekirdağ merkez, çorlu, Çerkezköy,Muratlı, Süleymanpaşa, Hayrabolu,Malkara,ergene,Marmara Ereğlisi yumurtalık tavuk, yarka, civciv, hindi, ördek satış.
Lohman Brown Yumurtacı tavuk-yarka

Lohman brown salma veya free range olarak ticari yumurta üretimi için mükemmel bir tavuk ırkıdır. İdeal yetiştirme koşullarında yılda 320 adet yumurta üretebilirler. Yumurta ağırlıkları ortalama 63-64 gr dır. Büyük ve kahverengi yumurtaları vardır. Sakin ve uysal bir mizaçta sahiptirler. Görünüş olarak orta büyüklükte, uzun boyunlu ve kısa kuyruk tüylerine sahip hibrit bir tavuk cinsidir. Çok nadiren gurk olurlar.

Ataks

Ataks yumurta tavuğu,ataks yarka,ataks   civciv,ataks yumurta, ataks horoz
Ataks fiyatları, Ataks tavuk firmaları.
Çatalca yumurta tavuğu, Çatalca yarka, Çatalca hindi,Çatalca horoz
Ataks tavuk-Ataks horoz

Ataks tavuk, TAE tarafından geliştirilen Türkiyenin ilk yerli hibrit yumurtacı ırkıdır. Parlak siyah tüy renklidir. Salma tavukçulukta ülkemiz doğal şartlarına uygun ve hastalıklara karşı dayanıklı olmaları nedeniyle tercih edilmektedirler. Yumurta kabuk rengi krem rengi tonlarındadır. Yılda ortalama 300-320 adet yumurta verirler. Günlük yem tüketimleri ortalama 110-120 gr dır.

Ligorin

Ligorin tavuk, Ligorin horoz, Ligorin yarka, Ligorin civciv, Ligorin yumurta.
Ligorin tavuk fiyatları, Ligorin tavuk firmaları.
Silivri tavuk, Silivri yarka,Silivri hindi.
Büyükçekmece tavuk, Büyükçekmece yarka, Büyükçekmece hindi
Ligorin tavuk-Ligorin horoz

Ülkemizde ve dünyada beyaz yumurta deyince ilk akla gelen tavuk ırkıdır. İdeal yetiştirme koşullarında yılda ortalama 300-320 adet beyaz yumurta verirler. Yaşları ilerledikçe yumurta daha iri yumurta vermeye başlarlar. Az yem tüketirler. Aktif ve çevik bir yapıları vardır. Sarı ten rengine sahip ve kısa gövdeli hayvanlardır.

Tindet

Tindet tavuklarının Ligorin tavuklardan en önemli farkı açık kahve-krem rengi tonlarında yumurta vermeleridir. Halk arasında beyaz renkli yumurtalar fabrika yumurtasıdır algısı nedeniyle bu tavuk ırkı son yıllarda daha çok talep görmektedir.

Tindet tavuk, tindet yarka,tindet civciv,tindet yumurta,tindet horoz,lohman sandy tavuk, lohman sandy yarka, lohman sandy horoz
Tindet tavuk-yarka

Tindet yumurtacı tavuklar ideal bakım koşullarında günlük olarak 90-100 gr. yem tüketimiyle yılda ortalama 300-320 adet yumurta üretebilirler. Salma tavukçuluğu uygun yumurtalık tavuk cinslerindendir. Hibrit tavuk ırkı olması sebebiyle çok nadiren veya hiç gurk olmazlar. Hareketli ve çevik hayvanlardır.

Edirne-Kırklareli-Tekirdağ bölgesinden Tindet yumurtacı tavuk-yarka temin etmek için; 0533-217-11-19

Kırmızı Atak

Rır tavuk, rır horoz,rır civciv,rır yumurta.
Rhode island red tavuk.
Kahverengi atak tavuk,horoz
Kahverengi Atak tavuk

T.A.E tarafından geliştirelen köyü kahverengi tüy rengine sahip salma bakıma ve köy tavukçuluğuna uygun tavuk cinsidir.

Light susex

Light susex yarka ve horoz

Susex tavuk, susex yarka,susex civciv,susex horoz, susex yumurta
Edirne-Kırklareli-Tekirdağ susex tavuk,susex horoz satış.
Susex tavuk fiyatları ve firmalar
Susex yumurta tavuğu

Austrolop

Blue austrolop, Splash austrolop, Siyah austrolop tavuk ve horoz

Austrolop tavuk, austrolop horoz, austrolop civciv, austrolop yumurta
Austrolop Yumurtalık tavuk

İletişim

Ahmet Şen

0533-217-11-19

Ahmet Şen Tavukçuluk, Kırklareli – Merkez

şimdi ara